MFR25SFRE52-909K
MFR.Part #
MFR25SFRE52-909K
JLCPCB Part #
C1754935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS