RT0402BRD072K49L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRD072K49L
JLCPCB Part #
C852700
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS