FMP100FTF52-30R9
MFR.Part #
FMP100FTF52-30R9
JLCPCB Part #
C1380747
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS