MFR-12FTF52-69R8
MFR.Part #
MFR-12FTF52-69R8
JLCPCB Part #
C1369910
Description
-55℃~+155℃ 167mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS