AT0805BRE07845RL
MFR.Part #
AT0805BRE07845RL
JLCPCB Part #
C6127403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS