FMP100FTF52-18R7
MFR.Part #
FMP100FTF52-18R7
JLCPCB Part #
C3452627
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS