SR0805MR-073K3L
MFR.Part #
SR0805MR-073K3L
JLCPCB Part #
C3969188
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS