AT0603DRD074K75L
MFR.Part #
AT0603DRD074K75L
JLCPCB Part #
C856331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS