FMP100FTF52-15K8
MFR.Part #
FMP100FTF52-15K8
JLCPCB Part #
C1380983
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS