RC0603BR-073K48L
MFR.Part #
RC0603BR-073K48L
JLCPCB Part #
C5716972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS