RT0603CRD075K6L
MFR.Part #
RT0603CRD075K6L
JLCPCB Part #
C862440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS