SR0805FR-07470RL
MFR.Part #
SR0805FR-07470RL
JLCPCB Part #
C5759273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS