FMP100FTE52-82R
MFR.Part #
FMP100FTE52-82R
JLCPCB Part #
C1380909
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS