MFR50SFTE52-3K09
MFR.Part #
MFR50SFTE52-3K09
JLCPCB Part #
C3409593
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS