AC1206JR-7W150RL
MFR.Part #
AC1206JR-7W150RL
JLCPCB Part #
C20143190
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS