KNP3WSJT-52-8R2
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-8R2
JLCPCB Part #
C1393062
Description
-40℃~+200℃ 3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS