FMP100FTE52-4K3
MFR.Part #
FMP100FTE52-4K3
JLCPCB Part #
C3425634
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS