CFN-25JR-52-750R
MFR.Part #
CFN-25JR-52-750R
JLCPCB Part #
C19376045
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS