SQZ500JB-1K3
MFR.Part #
SQZ500JB-1K3
JLCPCB Part #
C1398219
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS