SR2512MK-0718KL
MFR.Part #
SR2512MK-0718KL
JLCPCB Part #
C2137780
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS