FMP100FTE52-464K
MFR.Part #
FMP100FTE52-464K
JLCPCB Part #
C1379666
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS