AC1206FR-135R6L
MFR.Part #
AC1206FR-135R6L
JLCPCB Part #
C20143157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS