MFR50SFBE52-11R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-11R
JLCPCB Part #
C1372391
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS