FMP100FTE52-15R8
MFR.Part #
FMP100FTE52-15R8
JLCPCB Part #
C1379755
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS