SR2512FK-07360RL
MFR.Part #
SR2512FK-07360RL
JLCPCB Part #
C5760153
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS