SQM200JB-1R6
MFR.Part #
SQM200JB-1R6
JLCPCB Part #
C3480627
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS