RT0603DRE07931RL
MFR.Part #
RT0603DRE07931RL
JLCPCB Part #
C863278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS