FMP100FRF52-9K76
MFR.Part #
FMP100FRF52-9K76
JLCPCB Part #
C1755118
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS