AF0805FR-074R7L
MFR.Part #
AF0805FR-074R7L
JLCPCB Part #
C7071314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS