FMP100FRF52-9R76
MFR.Part #
FMP100FRF52-9R76
JLCPCB Part #
C20160138
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS