FMP100FRF52-97K6
MFR.Part #
FMP100FRF52-97K6
JLCPCB Part #
C1754888
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS