FMP100FRF52-76K8
MFR.Part #
FMP100FRF52-76K8
JLCPCB Part #
C3437034
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS