FMP100FRF52-7K68
MFR.Part #
FMP100FRF52-7K68
JLCPCB Part #
C3376963
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS