RC0603JR-132R4L
MFR.Part #
RC0603JR-132R4L
JLCPCB Part #
C6263918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS