FMP100FRF52-619K
MFR.Part #
FMP100FRF52-619K
JLCPCB Part #
C1755107
Description
-55℃~+155℃ 1W 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS