FMP200FRF52-619K
MFR.Part #
FMP200FRF52-619K
JLCPCB Part #
C1756913
Description
-55℃~+155℃ 2W 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS