AA1218JK-072K4L
MFR.Part #
AA1218JK-072K4L
JLCPCB Part #
C1695956
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS