RC0201FR-071K2P
MFR.Part #
RC0201FR-071K2P
JLCPCB Part #
C6637851
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS