FMP100FRF52-232R
MFR.Part #
FMP100FRF52-232R
JLCPCB Part #
C1755530
Description
-55℃~+155℃ 1W 232Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS