AT1206DRD0713R7L
MFR.Part #
AT1206DRD0713R7L
JLCPCB Part #
C858139
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS