KNP300JB-52-0R18
MFR.Part #
KNP300JB-52-0R18
JLCPCB Part #
C1400317
Description
-40℃~+200℃ 180mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS