MFR-25FTE52-510K
MFR.Part #
MFR-25FTE52-510K
JLCPCB Part #
C173024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS