RT2010DKE0715K4L
MFR.Part #
RT2010DKE0715K4L
JLCPCB Part #
C4046325
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS