MFR100FRE52-140K
MFR.Part #
MFR100FRE52-140K
JLCPCB Part #
C1760159
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS