AC1206FR-7W1K1L
MFR.Part #
AC1206FR-7W1K1L
JLCPCB Part #
C5552685
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS