FMP100FRE52-240R
MFR.Part #
FMP100FRE52-240R
JLCPCB Part #
C1756418
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS