RT0805BRE071R24L
MFR.Part #
RT0805BRE071R24L
JLCPCB Part #
C20166105
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS