RT0805BRD0722RL
MFR.Part #
RT0805BRD0722RL
JLCPCB Part #
C728646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS