MFR50SFBE52-226R
MFR.Part #
MFR50SFBE52-226R
JLCPCB Part #
C1372670
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS