FMP100FRE52-16R9
MFR.Part #
FMP100FRE52-16R9
JLCPCB Part #
C3542598
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS